Modelul și actrița Amine Gülşe, Miss Turcia 2014, interpreta rolului Nur în serialul „Prizoniera Dragostei„ are o relație de dragoste cu fotbalistul Mesut Özil.

Cu prilejul unui interviu pentru revista BeStyle, actrița mărturisea:
“Cred că dragostea este iubire necondiționată. Cred în căsătorie și consider că este sfântă. Căsătoria nu omoară dragostea, ci, dimpotrivă, o face mai puternică.„ spunea actrița.

Întrebată „Care ar fi cel mai frumos dar de căsătorie?„, actrița a răspuns „Certificatul de căsătorie„.
Referitor la cum își imaginează propria nuntă, Amine Gülşe a spus: “Vreau să fie vara și în aer liber…„
Și va fi la vară!
Amine Gülşe și Mesut Özil s-au logodit luna aceasta și, conform Hürriyet, se vor căsători și vor face o nuntă de vis la Londra.

Mesut Özil va închiria un avion pentru familie și prieteni.

Amine Gülşe va purta trei rochii de mireasă, iar una dintre ele va fi creația lui Raşit Bağzıbağlı.

Descoperă mai multe la VIAȚĂ CU AROMĂ DE CAFEA
Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.

Casă de piatră le urăm !
Barometrul cu care măsurăm valoarea filmelor, serialelor și a actorilor, actrițelor este subiectivismul. În „Prizoniera dragostei” mi-a plăcut mai mult alt cuplu (Șefak Pekindor și Tugay Mercan), iar de atunci actorul Tolgahan Sayișman nu a mai fost preferatul nr.1.
ApreciazăApreciază