La cea de-a 78-a ediție a Festivalului de Film de la Cannes, a avut loc premiera filmului „Die, My Love”, regizat de Lynne Ramsay. Filmul, cu Jennifer Lawrence și Robert Pattinson în rolurile principale, a făcut furori, fiind aplaudat în picioare timp de 9 minute după proiecție.

Jennifer Lawrence a fost cea mai remarcată prezență pe covorul roșu, unde a pozat veselă alături de colegul său de platou, Robert Pattinson.

„Die, My Love”, care a făcut valuri la gala de la Cannes, este primul proiect al lui Jennifer Lawrence după filmul „No Hard Feelings” din 2023. Actrița a câștigat un premiu Oscar în 2013 pentru rolul din „Silver Linings Playbook”.

Printre celebritățile prezente la premieră s-a numărat și un nume din Turcia. Boran Kuzum, cunoscut din seriale precum „Vatanım Sensin”, „Hakan: Muhafız” și „Kimler Geldi Kimler Geçti”, a atras atenția pe covorul roșu. Invitat de casa de modă Dior, Kuzum a purtat ținute din colecția Dior Men’s by Kim Jones și a participat la cina exclusivistă Dior x Madame Figaro din cadrul festivalului. Întârziind la eveniment, Kuzum s-a alăturat echipei filmului pentru fotografii, strecurându-se discret printre ei.

Pe contul său de social media, actorul a distribuit imagini de la gală, inclusiv o fotografie în care apare alături de Jennifer Lawrence. În descriere, el a scris: „Am întârziat pe covorul roșu, era rândul vedetelor filmului. În loc să pozez, am admirat-o pe Jennifer Lawrence, o ador!”


Descoperă mai multe la VIAȚĂ CU AROMĂ DE CAFEA

Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.