Ranini despre Barış Arduç din al doilea sezon „Clubul”

În cât timp se citește acest articol:

1 – 2 minute

Barış Arduç a încheiat proiectul „Alparslan„ (din care ultimele două episoade au fost păstrate pentru a fi difuzate în următorul sezon de difuzare TRT1), iar acum este în vacanță cu familia.

Au apărut în social media mai multe fotografii de le ieșiri cu prietenii, footgrafii și filmulețe cu fani,

Această fotografie a fost postată de mama micuțului cu comentariul: „Mamă, nenea Barış mi-a spus că am un nume foarte frumos. „ Pe puști îl cheamă Alparslan!

Astăzi a postat și actorul o fotografie în Insta Stories.

În presă nu au apărut încă informații despre un nou proiect, dar Ranini a răspuns zilele trecute într-o sesiune de întrebări și răspunsuri în Insta Stories. Întrebată dacă Barış Arduç are un nou proiect, răspunsul jurnalistei-scenariste a fost: „Va veni. Nu-l lasă pe Barış să stea degeaba.„

O altă urmăritoare de pe Insta i-a scris: „Ce bine că în Clubul a jucat Barış Arduç! Mulțumim mult că l-ați ales pentru acest proiect frumos…„. Ranini a dat de înțeles că va fi un sezon impresionant cu personajul İsmet Denizer : „Stai să vezi acest sezon. Vei plânge!„

Întrebată dacă noul sezon Clubul va fi văzut curând, aceasta a spus: „Așteptăm să vedem. Să vină septembrie…„

Reclame
Reclame
Reclame

Comentarii despre articol

iulie 2023
L M M J V S D
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

„Prietenia este un suflet comun care locuiește în două corpuri.” – Aristotel

Reclame
Reclame