Actriță de HARVARD!


Am ales același titlu ca în decembrie 2016.

Dacă atunci scriam că Ece Hakim  a obținut o bursă la Universitatea Harvard- Facultatea de Psihologie, astăzi pot să vă spun că, de ieri, ea este absolventă a acestei prestigioase universități.

Pe vremea când juca în Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Un interlop nu poate conduce lumea) și a primit vestea bursei, actrița Deniz Çakır scria:

„…Vă răpesc din timp pentru a vă întreba dacă voi aveți vreun prieten de care să vă mândriți. Eu am deja! Ea este cu 120% bursă la Harvard! Nici nu aveți habar câte sacrificii a făcut! La platouri, în vacanță, acasă,mergând pe drum, bând cafeaua, ea a muncit mereu și noi am condamnat-o, am fost egoiști că nu ne acordă timp. Iartă-ne! Vreau să vă povestesc o amintire. Când ne plângeam că am suferit din dragoste, ea ne spunea „Ce voi face? Trebuie să reușesc!„. Noi am râs, dar ea a reușit. Frumoasa noastră! …Dar ne vei lipsi patru ani. Ce vom face? Te iubesc mult de tot și mă mândresc cu tine, micuța mea Natalie Portman!„

Reclame
Reclame
Reclame

Descoperă mai multe la VIAȚĂ CU AROMĂ DE CAFEA

Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.

Comentarii despre articol

Search

Latest Stories