Asociația Centrelor Comerciale & Investitorilor și Akademetre Research Company au organizat aseară o festivitate de premiere pentru cele mai îndrăgite branduri și imagini ale acestora desemnate în urma unui studiu anual.
Astfel, pentru 2018, urmare a celui de al 10-lea studiu „Brandurile Nr.1„, Burcu Biricik a primit premiul special „Cea mai îndrăgită imagine a unui brand feminin„ (PENTI), iar Kıvanç Tatlıtuğ a primit premiul special „Cea mai îndrăgită imagine a unui brand masculin” (MAVI).
https://www.instagram.com/p/BouV9gdg0Zp/
Descoperă mai multe la VIAȚĂ CU AROMĂ DE CAFEA
Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.

E o scumpă Burcu Biricik! Penti e unul din brand-urile mele preferate. De fapt când e vorba de brand-uri turcești sunt destul de subiectivă. Totul de la Koton mi se pare ieftin și frumos…nu mai vorbesc de Massimo Dutti, mobila Cilek…Mavi încă nu a intrat la noi, din păcate, iar Altinyildiz Classics a devenit preferatul soțului meu. Brand-ul a cărui imagine este Burak, are deja două magazine la noi.
ApreciazăApreciază