Un cameraman turc a fost ucis în Republica Dominicană

În cât timp se citește acest articol:

1 – 2 minute

Alper Baycın, cameraman turc , în vârstă de 24 ani. angajat al emisiunii „Survivor„ din Turcia, a fost ucis în Insula Dominicană în timpul unui atac al unei bande de jefuitori.

Vădit afectat, Acun Ilıcalı, patronul trustului, producătorul și prezentatorul emisiunii, a anunţat tragicul eveniment, în direct, la TV8 şi pe reţelele de socializare.
„În urma unui atac teribil, l-am pierdut pe valorosul coleg și fratele nostru mai tânăr,  Alper Baycın. Nu pot descrie durerea și tristețea pe care le trăim. Condoleanțe și răbdare familiei îndurerate. Să-ți fie țărâna ușoară, frate Alper.„
Site-ul gecce.com.tr scrie că motivul pentru care l-au omorât este că ar fi vrut să-i ia telefonul și tânărul s-a opus.

Comentarii despre articol

iunie 2018
L M M J V S D
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

„Prietenia este un suflet comun care locuiește în două corpuri.” – Aristotel

Reclame
Reclame