PROMO – EPISODUL 112



SURSA: FOX.COM.TR
PROMO – EPISODUL 112



SURSA: FOX.COM.TR
Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.
A dat Domnul să vedem si ceva ce ne place. S or fi saturat toți de fanii nemulțumiți si locul 4.
Cat despre relația lor , sunt actori si își fac jobul, iar Keremcem nu cred ca o strange de gat. Apropos de asta, dacă era nevinovata si pașnică nu era dată afară din proiect și nici chemata in judecata așa cum am citit din interviu. Poate așa a făcut scandal și cu Keremcem si de-aia a plecat din proiect, dar s a întors , sa joace.
Pastel nu face scenariul după capriciile lor sper.
A aflat însă însă vor fi razbunari iar.
ApreciazăApreciază
Era si cazul să mai țină cont de public. Au trecut 11 episoade de toata jena.
Ezgi face poza cu stilistul romantica nu cu Keremcem. Asta ma face sa am dubii că vor fi scene frumoase.
https://www.instagram.com/p/BNaJfr-howM/
ApreciazăApreciază
Aleluia!!! Sa vedem ce o să fie. Ce violențe morți și alte suparari.
ApreciazăApreciază
Credeti ca ei nu au vazut revolta fanilor?
Si locul 4. Lasa ca nu se pupau ei nici inainte. Sunt actori si au jucat bine si in viata reala drept indragostiti si la nicio luna erau ca uleiul si apa. Sa mai fie si frumos serialul asta. Cred ca mai facem si comparatia cu asta cu Hatice si Ozcan. Regizorul e acelasi si stati sa vedeti poveste de dragoste.
ApreciazăApreciază
Si ma rog, de ce nu?. Acum au un motiv bun pentru a fi iar impreuna si…..unde-s doi puterea creste. Da, lupta va fi grea si de lunga durata dar numai impreuna vor fi mai puternici. S-ar putea ca ei sa gaseasca un sprijin in Kenan pentru ca dupa cum vedeti Sultan o ataca pe Hulya in razbunarea ei, iar Kenan stim ca o iubeste mult pe aceasta si tot ce o loveste pe ea il loveste indirect si pe el. Cred ca abia acum incepe cu adevarat actiunea.
ApreciazăApreciază
Au Daniel dar stiu ca nu iti place ce scriu , Keremcem si Ezgi oare sunt pregatiti pentru scenele alea romantice? Desigur ca au apucat si in iunie sa joace ceva.
Ar putea sa se lupte impreuna. Nuran va suferi si sigur nu I se va spune adevarul. Mai e si tipa aia R. Ideea e ca m as mira sa fie frumos.
De citit sigur citesc nemultumirile fanilor.
Poate baga un tip pentru Bahar… Apare Arzu..gasesc ei.
ApreciazăApreciază
chiar esti bolnav, Kenan l-a rapit pe fiul lui Ates, a murit din cauza lui, a ucis-o pe mama lui Bahar, l-a ucis pe Ilias, nu esti normal, sa ai parte de un astfel de sprijin trebuie sa fii un pic truli.
ApreciazăApreciază
Mamaia rules…😳
De pomina!
Vedem duminica.
ApreciazăApreciază
Sper sa nu omoare Kenan fetita…
ApreciazăApreciază
In sfarsit!!!! Dar relax, rolul principal il define vad sultan prin batai si infractiuni. Kenan va fi liber sa ii lase pe atahani fara nimic.
Nu va alarnati. Dragoste nu veti vedea.
O familie fericita ….no way.
ApreciazăApreciază
Search
Latest Stories
Comentarii despre articol