İrem Helvacıoğlu are parte de încă un final la episodul 13.
După ce STAR TV a decis să oprească parcursul serialului „Seni çok bekledim/Te-am aşteptat mult”, unde l-a avur partener pe Özcan Deniz, ATV ar fi decis, conform jurnalistei Birsen Altuntaș, final de parcurs pentru „Baş belası/Pacostea” unde îl are ca partener pe Seçkin Özdemir.


Cred că următorul proiect pentru care va opta actrița va fi unul digital. Doar așa poate scăpa de „pacostea„ audiențelor!

[…] Murat Yıldırım şi Fahriye Evcen: Toprak şi Su/ Filmările au început […]