dependența de cafea!
https://www.instagram.com/p/BZ_sf5Ine7R/
Keremcem: Ce vrei, Can?
Mama: Ce să facem cu cafeaua?
Keremcem: Dă-i să miroase.
Can: Miroase.
Mama: Da, miroase.
Keremcem: Băiete, vei deveni dependent. Ăsta o să și fumeze.
Keremcem a și comentat!
„Nepotul meu o bea fără zahăr.„ (ei spun SADE adică simplă…în sensul fără a adăugar nimic)

Între noi fie vorba, Keremcem bea cafea de la vârsta de 9 ani!


[…] Murat Yıldırım şi Fahriye Evcen: Toprak şi Su/ Filmările au început […]