Azi, de Ziua Internațională a Cafelei, despre ghicitul în cafea. Nu cu oricine, ci cu Keremcem. Invitat al unei emisiuni de la Radyo Turkuvaz, la întrebarea cu privire la interesul lui pentru ghicitul în cafea, KEREMCEM a spus: „Beau cafea de la vârsta de nouă ani și o prefer pe cea fără zahăr. Mărturisesc că … Citește în continuare Keremcem și ghicitul în cafea
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru înglobare
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru înglobare