„Doğduğun Ev Kaderindir/Casa în care te-ai născut, e destinul tău”, care îi are în rolurile principale pe Demet Özdemir şi İbrahim Çelikkol. revine, chiar în această seară, cu o mare surpriză.

Binnur Kaya, care dă viață personajului Doamna Doctor din „Camera Roșie„, cel mai urmărit serial de vineri seara, este cea cu care va sta de vorbă Zeynep despre toate greutățile pe care le-a trăit și le trăiește.

Scriitoarea Gülseren Buğdaycıoğlu, autoarea cărții de la care a pornit serialul, spunea despre Demet Özdemir:

„Este o actriță foarte bună. Ea nu joacă, ci trăiește.„

Serialul pornește la drum, în al doilea sezon, cu două trofee de la Festivalul Internațional de Film de la Izmir: Premiul pentru Cel mai Bun Scenariu și Premiul pentru Cel mai Bun Regizor.

Publicitate