În așteptarea celui de al patrulea sezon al serialului de succes ÇUKUR, jurnalistul Mustafa Kılıç️ ne anunță că, din noiembrie încoace, este în pregătire un film care va aduce pe marele ecran trecutul lui Vartolu Sadettin și întoarcerea sa în Çukur.

Filmările vor avea loc în Doğubeyazıt, Varto și alte orașe din Anatolia de Est, iar filmul va avea personaje pe care nu le-am văzut în serial.

Filmul ar rula pe marele ecran imediat după finalul serialului.

View this post on Instagram

ÇUKUR SİNEMA FİLMİ GELİYOR Çukur dizisinin 4. Sezonu sevenleri tarafında merakla beklenirken önemli bir gelişme yaşandı. Kasım ayından bu yana hazırlıkları devam eden sinema filmi çekimlerinin başlamasına çok az bir zaman kaldı. Sinema filminde Vartolu Sadettin'in geçmişi ve Çukur'a dönüşü işlenecek. Doğubeyazıt, Varto gibi doğu anadolu şehirlerinde çekimleri yapılacak olan film Vartolu'nun Çukur'a gelmesiyle son bulması bekleniyor. Hiç dizide görmediğimiz oyuncu ve karakterlerinde yer alacağı filmin vizyon tarihi ise finalden hemen sonra olacağı düşünülüyor. . #çukur #dizihaberleri #çukurs3 #dahaneler #medya #mustafakılıç #vartolu #koçovalıbrothers #yamaçkoçovalı #salihkoçovalı #çukurs4

A post shared by Mustafa Kılıç️ (@mustafakiliconline) on