Ranini ȋntreabă cititorii săi, prin intermediul Twitter:
„Să zicem că ne-am trezit ȋntr-o dimineață că această pandemie s-a terminat. Lumea a ȋnvins această belea. Mediile sunt imaculate. Toate țările s-au unit, au deschis frontierele și au oferit gratis cetățenilor o săptămână cazare și transport. În ce țară / oraș v-ați dori să mergeți?

Bună ȋntrebare. Voi cum ați fi răspuns?

Foto- Instagram
[…] Murat Yıldırım şi Fahriye Evcen: Toprak şi Su/ Filmările au început […]