Va fi altcineva


Casa de producție BSK a dezmințit știrea conform căreia actriței Amine Gülşe i s-ar fi propus rolul principal feminin. De asemenea, a precizat că sunt în desfășurare discuțiile pentru rolul principal feminin și printre nume nu se regăsesc Neslihan Atagül și Bensu Soral.

Tolgahan Sayışman se pregătește să revină pe micul ecran cu un proiect ambițios, la TRT 1, ‘’Şampiyon/Campionul’.
Producția BSK Yapım are ca producători pe Başak Bingüller și Çağrı Bingüller, scenariul este semnat de Alphan Dikmen și Başak Angigün, iar regizor va fi Ketche ( Hakan Kırvavaç ).
‘’Şampiyon/Campionul’. este povestea campionului de box Fırat Bölükbaşı (poreclit Caucazianul) ( interpretat de Tolgahan Sayışman ) care se luptă să revină în ring pentru fiul său  ( Emir Özyakışır).

View this post on Instagram

Tolgahan Sayışman, yeni sezonda TRT 1’de sezonun en iddialı projelerinden ‘’Şampiyon’ dizisi ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. BSK yapım basında yer alan Amine Gülşe’ye teklif gittiği haberini yalanladı. Önümüzdeki haftalarda sete çıkacak olan dizinin başrol kadın oyuncusu için görüşmeler devam ederken, bu isimler arasında Neslihan Atagül ve Bensu Soral’ın da olmadığını açıkladılar. Yapımını BSK Yapım’ ın, yapımcılığını Başak Bingüller ve Çağrı Bingüller’ in üstlendiği dizinin senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün kaleme alırken, yönetmen koltuğunda Ketche ( Hakan Kırvavaç ) oturuyor. Şampiyon; Kafkas lakaplı eski şampiyon boksör Fırat Bölükbaşı ( Tolgahan Sayışman )’ nın oğlu Güneş ( Emir Özyakışır) için ringlere dönme mücadelesini konu alıyor.

A post shared by Şampiyon 🥊 (@sampiyontrt) on