Kıvanç Tatlıtuğ a ales să petreacă vacanța dedicându-se uneia dintre pasiuni: pescuitul.

Conform SÖZCÜ, acesta ar fi, alături de fratele Cem și prietenii, la pescuit în golful Saros.

La sud Peninsula Gelibolu, la vest Trakya, golful Saros, cunoscut în antichitate drept  Melas Kolpos, este una dintre cele mai sărate zone ale Mării Egee și are mici insule împrejur.

Golful Saros este unul dintre cele cinci golfuri din lume care au proprietatea de a se autocurăța. Așadar, peștele de la cină este pescuit din apă foarte curată!

Soția actorului, Bașak Dizer, ne ține la curent cu activitățile de vacanță ale actorului.

kivanc1.jpg

basak

Confom jurnalistei Birsen Altuntaş, filmările pentru serialul ÇARPIŞMA sunt planificate pentru a începe în ziua de 12 ianuarie.

bandicam 2019-01-02 17-14-12-949.jpg

Bașak Dizer îmbină utilul cu plăcutul. Asociata și prietena ei îi este alături.

ki3.jpg

Parteneriatul cu Deniz Marsan este de zece ani! Zece ani ce nu încap într-un clip video! Zece ani cu muuuult STIL!

View this post on Instagram

Bu bir 10. Yıl videosudur. Ve ancak iki parça olarak sığdı🥳🥂🤘🏻 Kurumsalım, yol arkadaşım @denizmarsan ile bu yıl tam 10 sene olan yolculuğumuzun küçük bir kısmı bu yansıyan… Bu yolculukta hayal edip kurduğumuz @roomtr @roomandrumours da bize iki güzel armağan.🙏🏻😍10 sene önce tv dizilerinde olmayan ‘başroller için stil danışmanlığı’ iş tanımı şu an nerdeyse bütün dizilerde yapılıyor. Ve 2013 te açtığımız @roomtr ‘styling showroom’ konseptinden şimdi onlarcası var. Yaptığımız işi çok sevmek ve sektöre kattığımız yeni iş tanımlarıyla gururlanmak. Bizim 10 senemiz böyle dolu dolu geçti.🥳 #2008 #2018 🥳Şimdi @roomtr olarak kocaman bir aileyiz… Bize bu dizilerin zorlu setlerinde yardımcı olan arkadaşlarımız, dizi kostüm şefleri ve kostüm sorumlularına ve tatlı çalışkan ekibimize de tek tek çok teşekkür ederiz. Emekleriniz çok özel 🙏🏻 @damlllayilmaz @zunverr @nazligunay @akdileklayza @serenaynay @eylulyulker @aliyevtaleh 😘 Bizim ekip @roomtr bir 10 seneye daha hazır hocam🤘🏻 (Kördüğüm ve Siyah Beyaz Aşk dizilerine ortasından girdik)

A post shared by Başak Dizer Tatlıtuğ (@basakdizer) on

Reclame