Azi a fost, într-un fel, ziua dezmințirilor.

Au citit ce s-a mai scris pe blog (:))))) ) și iată:

  1. İlay Erkök e la Bodrum, nu la Istanbul cu cățelul. Poza cu cățelul a fost pentru că ieri s-a sărbătorit Ziua internațională a Câinilor. E acolo, în poza postată de Keremcem, se sprijină de umerii soacrei și nu e departe de socru.

2. Agenția a publicat dezmințire în privința excluderii lui Keremcem din film, adică nu a fost pentru a putea fi exclus și i-au folosit numele, în etapa negocierilor și apoi ca „exclus„. apoi au transmis, cu respect, opiniei publice că actorul lor,Keremcem, analizează cu mare atenție ofertele, se poartă discuții cu privire la diverse proiecte, dar nu s-a concretizat ceva.

View this post on Instagram

Bir süredir yazılı basında oyuncumuz Keremcem hakkında çıkan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Söz konusu sinema filminin yapım şirketi, bizim aracılığımız ile oyuncumuza teklif getirmiştir. Henüz görüşme aşamasında iken, tarafımıza iletilen sözleşme metninde oyuncumuzun ve firmamızın ortak kararı ile değişiklikler talep edilmiştir. Talep edilen değişikliklerin yerine getirilememesi sebebiyle gelen teklifi reddettiğimiz yapım şirketine bildirilmiştir. Filmin tanıtımı için oyuncumuz Keremcem'in ismi kullanılarak önce filmin kadrosuna dahil olduğu, daha sonra ise kadrodan ayrıldığı haberleri servis edilmiştir. Yanlış bir algı yaratılmaya çalışılması ise bu açıklamayı yapma zorunluluğu doğurmuştur. Oyuncumuz Keremcem, kendisine gelen dizi ve sinema filmi tekliflerini titizlikle incelemektedir. Görüştüğümüz başka projeler olmak ile beraber, henüz anlaştığımız bir proje bulunmamaktadır. Kamuoyuna saygıyla duyururuz. @keremcem #keremcem #ukiletisim

A post shared by UK İletişim (@ukiletisim) on

  1. Nu are burtă. Face sport în continuare!

k1k2

Dacă ți-a plăcut articolul, aștept votul tău pentru ca și anul acesta să câștigăm împreună Premiul Radar de Media pentru Cel mai Bun Blog.

http://www.radardemedia.ro/pagina-de-votare-finala-premiilor-radar-de-media-2018/4/

bandicam 2018-08-24 13-00-56-198

Reclame