Buna seara! In caz ca va place si pt ca s-a intamplat ca azi sa fie o zi "cu cantec" pt doi actori preferati mie, iar in Malta am fost servita azi cu o cafea intr-o cescuta cu note muzicale, v-o trimit, poate va place si o folositi pe blog. Cu drag, indiferent daca acceptati invitatia de pe fb si/sau cescuta muzicala.
Mulțumesc, Tatiana! Am acceptat invitația de pe Facebook.

Ce frumos este când oamenii își amintesc de tine în clipele lor frumoase!
[…] Murat Yıldırım şi Fahriye Evcen: Toprak şi Su/ Filmările au început […]