https://www.instagram.com/p/BXUKITQlA5H/?taken-by=burakozcivit
A anunțat Burak Özçivit pe Instagram.
„Am terminat filmările în zona Mării Negre. Mulțumesc populației din Rize și Trabzon pentru ospitalitate. Voi reveni cu prima ocazie.„
Și Murat Boz anunță pe unde au trecut cu prilejul filmărilor la „Fratele meu 2„.
Bună promovare!
[…] Murat Yıldırım şi Fahriye Evcen: Toprak şi Su/ Filmările au început […]