Agenția de Monitorizare Media Interpress a publicat numele celor despre care s-a scris cel mai mult în luna iulie. 

Primul loc aparține lui Tarkan care a fost subiectul a 629 știri.

După 7 ani, Tarkan a scos albumul 10 și în 20 de zile a câștigat 32.000.000 TL (aproximativ 8 milioane Euro)

 

Pe locul al doilea s-a situat Demet Akalın cu 580 de ştiri.

https://www.instagram.com/p/BW3q5o9AJtF/?taken-by=demetakalin

Muraz Boz a ocupat locul al 3 lea cu 416 ştiri.

View this post on Instagram

İki medeni insan ✌🏼@sonersarikabadayi

A post shared by Murat Boz (@muratboz) on

Urmează: Mustafa Ceceli, İrem Derici, Sıla și Hadise (372, 356, 336, 311), apoi : Cem Yılmaz, Sezen Aksu, Fahriye Evcen şi Hande Ener (288, 280, 265, 259)

Fahriye Evcen s-a situat pe locul 10 cu 265 de ştiri, dar putem spune că este pe al doilea loc între actori deoarece ceilalți sunt cântăreți. Cem Yılmaz a avut lansarea de film în iulie, acesta fiind actor, regizor și producător.  (Sursa: medyatava.com)

View this post on Instagram

29 haziran'ı 1 hafta geride birakmisken rüya gibi geçen gecemizin hala etkisinden cikamadim.. 😌🙏🏻 bütün bu güzellikleri yasarken tüm enerjisyle yanımızda olan herkese tesekkür etme zamani geldi.. Öncelikle rüya gibi iki gelinligimin yaraticisi @rasitbagzibagli tüm ekibinin haftalarca çalıstıgı el emegi göz nuru işi göz doldurdu.. kocaman bir teşekkür size 🙏🏻🙏🏻😊 @dervisbagzibagli derviş abi, damatlıkları yapım aşamasında bana asla göstermedigin icin, sır gibi sakladigin icin biraz kirgindim, ama gördügümde O'na yeniden aşık oldum.. tesekkürlerin en büyügü sana 🙏🏻😌 @fidansimsek_ ilk dans icin özel hazirladigin gelinligimde de kuğu gibi hissettim 😌🙏🏻 sana ve tüm ekibine yürekten teşekkürler güzel kadın.. 🙏🏻🌸 Ve @ibrahimzengin ve @rifatyuzuak yeteneklerine gözüm kapali güvendigim iki altın kalp, neredeyse her isimde ve en özel anlarda yanimdasiniz, iyi ki yanimdasiniz.. 🙏🏻 @aytekinyalcin_photography en güzel anlari yakalar o ☺️ kisacik sürede en imkansizlikta bile harikalar yaratir 👏🏻 yukaridaki fotograf'ta onun imzasini tasiyor bu arada 😌✨✨✨ Ve gül yüzlü yasemin hanim 😍@claritasbyyaseminkayan bana okadar kisa sürede öyle iki gelin tacı tasarladınızki..tam da beni yansitan.. emeginize saglik.. 🌹 hayalimdeki gelin çicegini bir iki cümleyle anlayan ve ötesine gecen @gaiosflowers harikasiniz 👏🏻🙏🏻

A post shared by Fahriye Evcen Özçivit (@evcenf) on