Da, Mirela știe că mierea e făcută tot de albine și nu curge din pom. :) Pentru a da crezare celor spuse de ea, în emisiunea de după amiază, am căutat dovada. Am dat buzna în contul ei de Facebook (Scuze, dragă Mirela :) ) și am găsit stupii din Războieni/Iași.
https://www.facebook.com/VAIDA-214345642092549/videos

[…] Murat Yıldırım şi Fahriye Evcen: Toprak şi Su/ Filmările au început […]