ULTRAVIOLET

Istanbulul și internetul au fost aseară ultraviolet! Mor ve Ötesi,  cea mai iubită trupă de rock alternativ, a cântat, timp de trei ore, pentru 30.000 de oameni care au arătat că pandemia (sau altceva) nu le-a luat dreptul de a fi entuziaști, veseli, fericiți, dreptul de a cânta. Mor ve Ötesi (însemnă violet și mai mult de … Citește în continuare ULTRAVIOLET