Istanbulul și internetul au fost aseară ultraviolet! Mor ve Ötesi, cea mai iubită trupă de rock alternativ, a cântat, timp de trei ore, pentru 30.000 de oameni care au arătat că pandemia (sau altceva) nu le-a luat dreptul de a fi entuziaști, veseli, fericiți, dreptul de a cânta. Mor ve Ötesi (însemnă violet și mai mult de … Citește în continuare ULTRAVIOLET
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru înglobare
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru înglobare