
Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.
Acum a mers si la mine😁. Multumesc Monica, multumesc Anna. Sper sa mearga… pentru cariera lui poate fi ceva bun. Poate de-aia si-a lasat barba sa creasca… sa arate a seic😜.
Monica pe fb imi poti trimite daca vrei. Am si instagram, dar nu tin sa-mi fac public profilul. Insa incearca pe fb ma poti cauta cu numele Alexandru David…. Anna m-a gasit.
ApreciazăApreciază
Daniella, nu stiu daca ai reusit sa deschizi link-ul( aici merge din prima 🙂 ) E o mica secventa, moderatorii spun ca merge la Dubai, dar emisiunea e din 12 decembrie. Cine stie ce hotarari a mai luat intre timp 🙂 Mai e un pic, o fi si el sau n-o fi si el. Fanii arabi am vazut ca sunt in mare asteptare.
ApreciazăApreciază
Daniella, spune-mi pe ce sa-ti trimit ceva…sa te amuzi..😉
ApreciazăApreciază
Nu merge link-ul, Monica😔…. dar si eu sper sa fie adevarat si sa participe amandoi.
ApreciazăApreciază
Daniella, asta am gasit despre posibila lor participare la Dubai https://twitter.com/H2Onoktanet/status/940699239126007809
Sa speram ca e adevarat😜
ApreciazăApreciat de 1 persoană
😆😆😆 Monica vezi ca azi a fost stricata traditia…. Elcin a aparut ieri, Baris azi….unde ai citit ca a confirmat participarea?
ApreciazăApreciază
Si apropo…oamenii astia s-or vorbi sa posteze amandoi in aceeasi zi? De ceva timp parca sunt telepatici..nu cumva anunta,voalat,vreun nou proiect??😙😙
Acelasi joc il faceau si-n vara si…hop, ne-am trezit cu MZ…😉😉
ApreciazăApreciază
Buna seara tuturor! Am citit pe IG ca B ar fi confirmat participarea la Dubai…m-as bucura sa fie asa, dar sper sa-si schimbe atitudinea…sa nu ne bosumflam ca la Baku…cat despre aparitia intr-un nou proiect tocmai in septembrie…nu stiu de ce imi lasa impresia ca e doar un balon de sapun, o declaratie data la repezeala…el, care a tot spus ca viata profesionala e f importanta, care a muncit atat pentru a fi cunoscut de public…nu cred ca da atat de usor cu piciorul acestei trude…cel putin asa sper😉😊😋
ApreciazăApreciază
Ceeee? Ei nu ca ma pun pe plans? Mai s-o fi apucat de arte martiale intensiv si urmeaza sa intre in concursuri? Macar sa scrie unde….asta e, ma duc la gale de box in loc de gale de film. Sau imi fac abonament la sala lui….fac naveta de la mine la Istanbul, asta e, fac eu ce-oi face, dar pana in septembrie nu astept, ca-i prea mult. Si dragutul de el, nici cu instagramul nu-i foarte bun prieten, ca sa-l putem vedea macar acolo.
Acum eu ce fac Dafina…..stau pe lac in noaptea de revelion, ca sa fac incantatii sa accepte Baris roluri? Macar sa vii cu mine…ca si Elcin are nevoie….
Si lasand putin gluma la o parte…. Anastasia, nici o femeie nu merita sa fie tratata asa cum a fost tratata Elcin ( sau cum este) de catre Yunus. Toti oamenii merita respect si nici o femeie nu merita tratata cu badaranie, indiferent de situatie….asta face diferenta intre noi si animale, faptul ca avem creier ca sa-l folosim. Cat despre Gupse, eu am spus intotdeauna ca nu-mi place, dar te-as intreba cu ce crezi ca-l respecta pe Baris….cu cat este de penibila cu postarile de pe instagram….cu caini in cap, cu maimutareli mai multe decat fetitele de 10 ani….parca el a declarat ca nu-i plac razgaielile…..ei ea fix asta face, cu ipostazele ei. Daca ala e respect….Cat despre libertate, cred ca si-o acorda singur, indiferent cum il vad unele fane, Baris nu-i chiar usor de dus de nas. Plus ca, il inteleg….si eu daca eram barbat, imi cautam libertate totala in relatia cu unica si inegalabila Musetica.
Si eu imi doresc din tot sufletul sa mearga in Dubai, nu pentru ca tin neaparat sa-l vad cu Elcin- dupa mintea mea as vrea sa-l vad numai eu si doar eu- ci pentru ca are posibilitatea sa intalneasca oamenii noi, sa lege relatii….cine stie, poate primeste si ceva oferte de publicitate. Este o oportunitate pe care imi doresc sa nu o rateze. Cu ce-l ajuta pe viitor prezenta la gala Diliei, in afara de faptul ca va fi acolo de dragul si pentru iubi Papadia?
Anna, organizez pentru grupuri, lasa sa nu fiu egoista….ma autoproclamez sefa….daca vb eu cu el inainte, stiu ce am de spus….nu ma las pana nu obtin un selfie….dar aleg eu locul😜
ApreciazăApreciază
Se pare ca Baris va avea un nou serial abia in Septembrie, adică in sezonul urmator. Asa scrie intr-un articol aparut azi. Cred ca cine nu s-a hotarat pana acum va astepta un sezon. Valabil si pentru conita.
Eu sper doar de bine pentru amandoi, si profesional si personal si nu inteleg ce satisfactie pot avea cei care doresc sa le fie rau. Nimeni nu e perfect, nici Elcin si nici Baris si cu siguranță nici partenerii si relatiile lor. Nu cred insa ca daca ii merge rau lui E cu biscuitele asta il va face pe B mai fericit sau pe fanele lui. Si reciproca e valabila.
Daniella, il asteptam cu paine si cu sare la aeroport, numai sa vina. :))
ApreciazăApreciază
Chiar daca imi place Baris cel mai tare dintre turci 🙂 si chiar daca imi face mereu placere sa il vad, sper sa nu mearga in Dubai. Sa nearga Yunus cu Elcin si sa o trateze cum stie el. Asa mai scapa si Baris de rahaturile de comentarii ale „fanelor”. Dupa Baku l-au desfiintat fara sens pt ca le-ar fi tratat prost fata. Sa mearga cu Yunus sa o trateze el bine. Tocmai am vazut un filmulet cu Elcin plangandu-se de Yunus din cate am inteles, ca ii arunca hainele din dulap, ca nu ii place cum se imbraca. Printre altele, ea spunea ca il iubeste foarte mult etc. Cred ca e mai vechi, dar m-a socat. Banuiam ca e sub papucul lui, dar nici chiar asa. Nebuna cum o fi Gupse , mie mi se pare ca ii acorda spatiu si respect lui Baris.
ApreciazăApreciază
Nuuuu… Pai daca iti raspunde, programeaza pt grup intreg, stii tu in ce perioada si cine face parte din grup, nu pt o ratacita, care se duce la cumparaturi 🙂 Doar daca a aflat de blog si de Daniella 🙂
ApreciazăApreciază
😆😆 s-a facut Anna….il sun pana raspunde si-i zic sa-mi trimita un mail cu tot programul lui pentru luna ianuarie😜. Oricum daca pleaca in Dubai, nu dispare mai mult de o zi. Probabil o sa zica ca a fost incuiat in sala de sport din gresala….si a ramas si fara baterie la telefon😜
ApreciazăApreciază
Daniella, tu verifica, te rog, daca e in Istanbul dupa 6 ianuarie 🙂
ApreciazăApreciază
sa aveti o noapte linistita.pe miine.
ApreciazăApreciază
se poate Magda,se poate,dar vezi tu,ca pentru conas ,asta e masura lui:ca-i plinuta,ca-i slabuta,ca-i cu breton sau fara ,ca-i cu parul lung sau scurt,ca-i pe catel sau sub catel,ete na astai idealul pentru moment.stii ca vorbeam noi toate mai inainte ca daca Baris in viitoarele proiecte s-ar indragosti de altcineva poate o sa se schimbe ceva,dar pina cind……….
ApreciazăApreciază
Eu ca sa fiu fericita vreau sa stiu ca are o iubita pe masura lui… se poate ? E valabil si in cazul lui Elcin.
ApreciazăApreciat de 1 persoană
sa vedeti voi cum se duce in Dubai,face ce are de facut si imediat se intoarce la premiera sa fie alaturi de iubita,ca doar nu degeaba ii face promovarea pe inst,saraca de ea nu mai stie ce sa faca,sa da de-a rostogolul,se strimba,se maimutareste,sa vedeti ce incasari o sa aiba,ce sa va mai zic sa va ridic buna dispozitie inainte de culcare.
ApreciazăApreciază
Ludmila, poate i-o fi pastrat vre-o suvita….o invarte ziua si o tine sub perna noaptea…..si gata i-a trecut supararea😜
Auzi Magda, ce atatea gale si bilete de voie…..el e Regele Leu….are buletin, pasaport, vaccinurile facute…..ia sa ne arate el noua, cum e el barbat. Eventual, dupa Dubai sa treaca si pe la Bucuresti….dar sa anunte inainte😁😜
ApreciazăApreciază
Si eu sper sa mearga amandoi… dar cum musetica are premiera filmului minune pe 12 tare mi-e ca baris nu o sa aiba bilet de voie pentru Dubai …. desi tind sa cred ca relatia lui Baris cu Ciko nu mai e asa profunda..
ApreciazăApreciază
In Dubai speram sa mearga amindoi,dar sa-i mai creasca parul lui Elcin,ca cica asta ar fi fost pricina supararii lui Baris la Bacu(ma prapadesc de ras) stiti voi ca in KA Omer ii mai invirtea parul lui Defne pe dupa deget…….acum e prea scurt ………ei lasa il invirteste pe a lui Ciko……;
ApreciazăApreciază
E Ludmila….e facut la zile mari, in zi de sarbatoare…..zici ca-i desenat de proful de design…asa de perfecta are fata .
Magda si eu astept proiecte, si cu ei, si separat, si sa apara in Dubai, si sa posteze pe insta….eventual daca se poate, sa-mi apara la usa de revelion, sa iasa din cutia cu artificii, sa sara din tort……sa mai zic? Nu m-ai zic, ca am zis deja multe….
ApreciazăApreciat de 1 persoană
multumim tare mult.frumusete de baiat conasul nostru.da,Magda ,credca toate fanele ELBAR asteapta proiecte impreuna,dar,dar asteptam cumintele…..ne tin in suspans…..o surpriza placuta a fost si duetul facut impreuna care a fost waw pentru toti.la moment e liniste,toata lumea e in toiul pregatirilor de an nou,ca mai apoi sa avem surprize.
ApreciazăApreciat de 1 persoană
Multumim ! Nu stiu voi, dar eu astept cu nerabdare noi proiecte de-ale lui Baris si Elcin. Si sunt tare curioasa in ce formula se va merge in Dubai !
ApreciazăApreciază
Search
Latest Stories
Comentarii despre articol